Czyste Powietrze

"V Nowowarpieńskie Kaziuki"

Marta Kanigowska DODANO: 2018-03-20 08:20:21

W niedzielę 18 marca br. w Świetlicy wiejskiej w Brzózkach odbyły się "V Nowowarpieńskie Kaziuki". Przybyłych gości przywitała Pani Joanna Łosin Przedstawicielka Środowiskowego Ogniska TPD w Nowym Warpnie.

Część artystyczną przygotowała Joanna Łosin wraz z wychowankami nowowarpieńskiego Środowiskowego Ogniska im. Honoraty Groberskiej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Nowym Warpnie.

Wśród gości obecni byli Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga, Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie Jarosław Burba, Proboszcz Parafii Nowego Warpna ks. Karol Wilczyński oraz Członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie.

Atmosfera była domowa, a przygotowane specjały cieszyły się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy organizatorom za zaangażowanie.

czytaj więcej →

„Człowieka Roku 2017 i Osobowości Roku 2017”

Marta Kanigowska DODANO: 2018-03-16 12:57:07

W czwartek 15 marca br. w Muzeum Narodowym w Szczecinie miał miejsce  wielki finał plebiscytu „Człowieka Roku 2017 i Osobowości Roku 2017”.

Już po raz drugi Głos Szczeciński zorganizował plebiscyt Człowiek i  Osobowość Roku, w którym Czytelnicy wskazywali i wybierali osoby,    które działają na terenie naszego województwa na wielu polach. 

W kategorii samorządność i społeczność lokalna wygrał Władysław Kiraga, burmistrz Nowego Warpna, nominowany za udane prowadzenie gminy.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe podczas uroczystej gali zorganizowanej w Centrum Dialogu Przełomy.

 

zdj. gs24.pl

czytaj więcej →

FLORIANY 2018

Marta Kanigowska DODANO: 2018-02-22 13:55:08

Prestiżowa statuetka
i atrakcyjne nagrody dla strażaków-ochotników
w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić właśnie do Twojej OSP.

 

 

czytaj więcej →

Szkolenie ZODR w Barzkowicach

Krystian Lamparski DODANO: 2018-02-19 15:15:07

Urząd Gminy w Nowym Warpnie oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Szczecinie zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy w Nowym Warpnie w dniu

5 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 10:00

Na spotkaniu poruszane będą następujące zagadnienia:

  1. Zmiany w płatnościach bezpośrednich w 2018 r.
    • Omówienie zasad i aplikacji e-Wniosek
    • Ośwadczenie dotyczące małych gospodarstw - OP ARiMR w Szczecinie
  2. Bieżący serwis informacyjny - S. Rogalewska

 

Serdecznie zapaszamy
Główny Doradca - S. Rogalewska

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna