Informacja Burmistrza Nowego Warpna w sprawie wniosku o udostępnienie danych ze spisu wyborców Poczcie Polskiej

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-24 17:45:53

Szanowni Państwo,

 

podobnie jak do innych samorządów do Urzędu Gminy Nowe Warpno wpłynął e-mail od Poczty Polskiej w sprawie przekazania danych ze spisu wyborców.

Informuję, że wniosek nie został zrealizowany. 
Stanowczo chciałbym zaznaczyć, że jeżeli nie będzie nie budzącej wątpliwości podstawy prawnej do przekazywania danych osobowych mieszkańców gminy to na pewno nie będą one udostępnione.

Zapewniam wszystkich mieszkańców Gminy Nowe Warpno, że Państwa dane są bezpieczne i nie będą przekazywane z naruszeniem prawa innym podmiotom.

 

Burmistrz Nowego Warpna
Jarosław Burba

czytaj więcej →

Mieszkańcy Gminy Nowe Warpno otrzymali maseczki

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-24 17:38:24

Informujemy, że maseczki zostały dostarczone do mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy za pomoc w dystrybucji naszym strażakom i sołtysom.  Przede wszystkim bardzo dziękujemy Paniom, za ich uszycie – ok. 2000 sztuk. Jeżeli ktoś potrzebuje maseczki, a w pojedynczych przypadkach w czasie dystrybucji nie było nikogo w nieruchomości - to prosimy o kontakt z sołtysami, Ośrodkiem Pomocy Społecznej lub Urzędem Gminy w Nowym Warpnie. Mamy jeszcze maseczki, które udostępnimy. Ponadto informujemy, że zakupiliśmy kolejną partię materiału i dzięki naszym Paniom akcja będzie kontynuowana.

Wielkie podziękowania! 

czytaj więcej →

PSZOK ponownie otwarty

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-22 17:06:40

Pszok

Informujemy, że od dzisiaj Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Nowym Warpnie jest ponownie czynny dla interesantów.

Mimo wszystko prosimy o zachowanie rozwagi, stosowanie się do zakazów i nakazów w zakresie stosowania środków ochrony osobistej.

czytaj więcej →

Pierwszy etap zniesienia ograniczeń związanych z COVID-19

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-20 09:25:34

Znoszenie ograniczeń COVID-19

Od dzisiaj rozpoczęło się częściowe znoszenie ograniczeń związanych z COVID-19. Więcej informacji uzyskacie na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowa-normalnosc-etapy

czytaj więcej →

Akcja roznoszenia maseczek rozpoczęta

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-17 14:01:39
Zgodnie z zapowiedzią w dniu 16.04.2020 r. rozpoczęła się akcja roznoszenia maseczek dla mieszkańców. W ciągu najbliższych kilku dni maseczki powinny dotrzeć do każdego mieszkańca gminy.
rozdawanie maseczek

Przekazywane w pierwszej kolejności są rozmiarów jak dla osób dorosłych. Prosimy aby Państwo brali po 1 szt. na każdego mieszkańca. Jeżeli ktoś uszył sobie maski we własnym zakresie to proszę zgłaszać to rozdającym aby w pierwszej kolejności dotrzeć jak najszybciej do osób najbardziej potrzebujących. Natomiast maseczki dla dzieci w mniejszym rozmiarze (tak do ok. 12 roku życia) są w szyciu i niezwłocznie po ich wykonaniu je dostarczymy.

czytaj więcej →

Obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-16 12:43:06

Przypominamy, że od dzisiaj wszedł obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych.

Obowiązek dotyczy noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa (np. szalika lub chusty) przez dorosłych oraz dzieci. Wyjątkiem są dzieci, które nie ukończyły 4. roku życia oraz osoby, które samodzielnie nie są w stanie nałożyć maseczki. 

Wszyscy mają obowiązek zasłaniania ust i nosa na ulicy, podczas ruchu pieszego, w urzędach, sklepach, miejscach świadczenia usług, zakładach pracy.

Nakaz obowiązuje do odwołania.

Szczegółowe informacje na temat zasłaniania ust i nosa znajdziecie na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos

czytaj więcej →

Przesyłanie prac do konkursu plastycznego "Higiena a Koronawirus"

Krystian Lamparski DODANO: 2020-04-15 14:31:24

W nawiązaniu do konkursu plastycznego "Higiena a Koronawirus" prosimy o przesyłanie skanów lub zdjęć wykonanych prac z podaniem imienia, nazwiska i wieku dziecka:

  • e-mail: konkurs@nowewarpno.pl

  • tel.: 692 437 260

Termin nadsyłania prac do dn. 22.04.2020 r. do godz. 15:00.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna