Czyste Powietrze

"V Nowowarpieńskie Kaziuki"

Marta Kanigowska DODANO: 2018-03-20 08:20:21

W niedzielę 18 marca br. w Świetlicy wiejskiej w Brzózkach odbyły się "V Nowowarpieńskie Kaziuki". Przybyłych gości przywitała Pani Joanna Łosin Przedstawicielka Środowiskowego Ogniska TPD w Nowym Warpnie.

Część artystyczną przygotowała Joanna Łosin wraz z wychowankami nowowarpieńskiego Środowiskowego Ogniska im. Honoraty Groberskiej Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Nowym Warpnie.

Wśród gości obecni byli Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga, Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Nowym Warpnie Jarosław Burba, Proboszcz Parafii Nowego Warpna ks. Karol Wilczyński oraz Członkowie Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie.

Atmosfera była domowa, a przygotowane specjały cieszyły się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy organizatorom za zaangażowanie.

czytaj więcej →

„Człowieka Roku 2017 i Osobowości Roku 2017”

Marta Kanigowska DODANO: 2018-03-16 12:57:07

W czwartek 15 marca br. w Muzeum Narodowym w Szczecinie miał miejsce  wielki finał plebiscytu „Człowieka Roku 2017 i Osobowości Roku 2017”.

Już po raz drugi Głos Szczeciński zorganizował plebiscyt Człowiek i  Osobowość Roku, w którym Czytelnicy wskazywali i wybierali osoby,    które działają na terenie naszego województwa na wielu polach. 

W kategorii samorządność i społeczność lokalna wygrał Władysław Kiraga, burmistrz Nowego Warpna, nominowany za udane prowadzenie gminy.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe podczas uroczystej gali zorganizowanej w Centrum Dialogu Przełomy.

 

zdj. gs24.pl

czytaj więcej →

FLORIANY 2018

Marta Kanigowska DODANO: 2018-02-22 13:55:08

Prestiżowa statuetka
i atrakcyjne nagrody dla strażaków-ochotników
w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu FLORIANY 2018

Przed nami ostatnie dni na przesłanie projektu, który weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem Ochotniczych Straży Pożarnych i Samorządów FLORIANY 2018. Prestiżowa statuetka Strażackiego Oscara oraz atrakcyjne nagrody mogą trafić właśnie do Twojej OSP.

 

 

czytaj więcej →

Szkolenie ZODR w Barzkowicach

Krystian Lamparski DODANO: 2018-02-19 15:15:07

Urząd Gminy w Nowym Warpnie oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Szczecinie zaprasza na szkolenie, które odbędzie się w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy w Nowym Warpnie w dniu

5 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 10:00

Na spotkaniu poruszane będą następujące zagadnienia:

  1. Zmiany w płatnościach bezpośrednich w 2018 r.
    • Omówienie zasad i aplikacji e-Wniosek
    • Ośwadczenie dotyczące małych gospodarstw - OP ARiMR w Szczecinie
  2. Bieżący serwis informacyjny - S. Rogalewska

 

Serdecznie zapaszamy
Główny Doradca - S. Rogalewska

czytaj więcej →

Wygraj czujkę czadu

Marta Kanigowska DODANO: 2018-02-15 11:09:07

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Polickiego do wzięcia udziału w konkursie pt."CO chcesz? Nie, dziękuję, chcę żyć!”, którego organizatorami są: Powiat Policki i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Konkurs organizowany jest w ramach działań prewencyjnych na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Jego celem jest zwrócenie uwagi na szczególne zagrożenie, jakie niesie za sobą tlenek węgla zwany popularnie „czadem” oraz sposoby zabezpieczenia się przed utratą zdrowia lub życia w wyniku jego działania.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna