Otwarcie Promenady w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-07-12 08:52:41

Uroczyste otwarcie I etapu Promenady odbyło się w środę 26 czerwca 2013 r. w godzinach popołudniowych przy głównym wejściu na Promenadę od ulicy Kościuszki. Tego dnia, po godz. 13 po przywitaniu gości przybyłych na tę uroczystość, kolejno szarfę przecinali Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga, Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Starosta Policki Leszek Guździoł, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Warpnie Grzegorz Grochecki, dyrektor naczelny Zachodniopomorskiej Korporacji Termorenowacyjnej ze Szczecina Artur Czyżewski i jako ostatni prezes R.W.G. Hurt, Usługi i Produkcja, firmy która zaprojektowała i wykonała I etap Promenady, Ryszard Rogosz. 
Ponadto obecni byli również wicestarosta policka Anna Rybakiewicz, Tomasz Przerwa, naczelnik powiatowego wydziału promocji i informacji oraz Magdalena Zagrodzka, kierownik działu promocji Gminy Nowe Warpno.

czytaj więcej →

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Nowe Warpno

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-07-09 08:32:37

W piątek 21.06.2013 na boisku piłkarskim w Brzózkach odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Nowe Warpno, zorganizowny przez radnego Rady Miejskiej Marcina Różańskiego i Radę Sołectwa Brzózki. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje:

 

  • Komendy Powiatowej Policji w Policach

  • Straży Granicznej Szczecin,

  • Izby Celnej Szczecin,

  • Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach

  • Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży

  • Gimnazjum Zespołu Szkół w Trzebieży.

czytaj więcej →

Zaproszenie na zajęcia do Środowiskowego Ogniska TPD w Nowym Warpnie

Krystian Lamparski DODANO: 2013-07-03 09:37:08

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny
w Szczecinie w Szczecinie
ul. Jarowita 2, 70-501 Szczecin          

zaprasza na zajęcia do Środowiskowego Ogniska TPD w Nowym Warpnie

 

Placówki wsparcia dziennego funkcjonuje od poniedziałku do piątku nie mniej niż 4 godziny dziennie. Godziny pracy placówki uwzględniają potrzeby środowiska lokalnego. W dni nauki szkolnej otwarte w godzinach popołudniowych, natomiast w dni wolne od zajęć szkolnych w godzinach dopołudniowych.

czytaj więcej →

XIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-07-02 10:42:40

OSP w Nowym Warpnie najlepszą drużyną w powiecie!

29 czerwca 2013 roku w miejscowości Tanowo odbyły się XIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Startowało łącznie 15 drużyn, a mianowicie 10 zespołów męskich: Nowe Warpno, Brzózki, Tatynia, Police, Tanowo, Dobra, Wołczkowo, Smolęcin, Kołbaskowo, Śmierdnica, 4 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z Nowego Warpna, Wołczkowa, Kołbaskowa i Penkun oraz jedna Kobieca Drużyna Pożarnicza ze Smolęcina. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. 

czytaj więcej →

Uroczyste pożegnanie absolwentów przedszkola Złota Rybka w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-07-02 10:11:20

Uroczystość  zakończenia Przedszkola miała miejsce w sobotę 29.06.2013. Uczestniczyło w niej 19 dzieci: piętnaścioro z rocznika 2006 i czworo z rocznika 2007, a także rodzice wychowanków oraz przedstawiciele lokalnych władz i instytucji, m.in. Wiceburmistrz Nowego Warpna Mirosław Tokarski.

czytaj więcej →

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013 w Zespole Szkół w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-07-01 09:59:11

Kolejny rok szkolny już za nami! Nauczyciele i wychowankowie Zespołu Szkół w Nowym Warpnie idą na zasłużony odpoczynek po wytężonej pracy w roku szkolnym 2012/2013, który zakończył się w piątek 28 czerwca. Tego dnia, podczas uroczystego apelu, dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Warpnie Stanisława Ryszewska powitała uczniów, rodziców i gości przybyłych na tę uroczystość. Nasza szkoła w trakcie minionego roku szkolnego zdobyła wiele certyfikatów i wyróżnień, o których również mogliśmy usłyszeć.

czytaj więcej →

Konkurs Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP - Zaproszenie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-06-28 17:43:54

Konkurs „LIST DO OJCA”

Serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych ze Szczecina i Powiatu Polickiego do udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego konkursu „LIST DO OJCA”.  Konkurs adresowany jest do uczniów klas piątych i szóstych szkół    podstawowych. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na ważną rolę ojca w rodzinie oraz propagowanie przykładów dobrego ojcostwa. 

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna