Koncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Tak brzmi Nowe Warpno"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-16 10:35:37

Już po raz drugi gościmy w naszej małej ojczyźnie wielu znakomitych artystów i muzyków, którzy czynią ogromny wysiłek, aby brzmienie Nowego Warpna rozsławiło i rozśpiewało naszą gminę.  

5 maja rozbrzmiał pierwszy koncert "Młodzi Wirtuozi" w wykonaniu Zespołu Flażolecistów ze Szkoły Podstawowej nr 42 w Szczecinie oraz uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. F. Nowowiejskiego w Szczecinie. 

czytaj więcej →

Polsko-Niemiecki Festyn Graniczny w Rieth

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-16 09:44:13

W środę 1 maja 2013 roku po raz kolejny, tym razem po stronie niemieckiej, odbył się rodzinny festyn w przygranicznej miejscowości Rieth.
Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.00 wspólną Mszą ekumeniczną w kościele w Rieth.
Burmistrz Nowego Warpna oraz włodarze gminy Luckow na konferencji rozmawiali o wspólnej współpracy, osiągnięciach i planach rozwojowych. 

czytaj więcej →

Zaproszenie dla bezrobotnych kobiet z powiatu polickiego w wieku do 25 roku życia do udziału w projekcie "Od wykluczenia do zatrudnienia"

Krystian Lamparski DODANO: 2013-05-06 13:27:10

Informujemy, iż od dnia 22 kwietnia 2013 r. Powiatowy Urząd Pracy w Policach ogłasza rekrutację do projektu „Od wykluczenia do zatrudnienia”.

czytaj więcej →

Festyn jeździecki "Podziel się Pasją"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-06 12:40:01

W gospodarstwie agroturystycznym „Stajnia” w Brzózkach w ramach cyklu „Podziel się Pasją” gospodarze – dzieci z Nowego Warpna i okolic – gościli uczniów ze Szkoły Podstawowej z gminy Dobra. Głównym celem festynów jest promocja jeździectwa już wśród najmłodszych i ukazanie go jako sport powszechny.

czytaj więcej →

Obchody Międzynarodowego Dnia Inwalidów w Klubie Seniora w Nowym Warpnie

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-05-06 11:55:46

W Klubie Seniora w piątek 26 kwietnia miały miejsce obchody Światowego Dnia Inwalidów. Z tej okazji członkowie klubu rozmawiali o praktycznych aspektach ułatwienia dostępu do m.in. transportu publicznego przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych czy też do budynków użyteczności publicznej.

czytaj więcej →

Firma UE4ALL serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-23 17:22:03

Firma UE4ALL serdecznie zaprasza zatrudnionych w branży turystycznej (w tym m.in. sekcja I oraz H wg PKD) w firmach posiadających jednostkę organizacyjną w powiatach m. Świnoujście, kamieński, gryficki, policki, goleniowski, łobeski i m. Szczecin do bezpłatnego udziału szkoleniach w ramach w projektu „Dane osobowe w podróży - bezpieczny wypoczynek” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia dotyczą szeroko pojętej tematyki ochrony danych osobowych oraz są prowadzone przez prawników (przepisy w zakresie ochrony danych osobowych), specjalistów ds. wdrażania GIODO (warsztaty tworzenia polityki ochrony danych osobowych) oraz informatyków (warsztaty informatyczne, zabezpieczanie danych na komputerach). Projekt skierowany jest do mikro i małych przedsiębiorstw , w tym osób samozatrudnionych (prowadzących własną firmę)  oraz pracowników. Projekt jest dla uczestników i przedsiębiorstw całkowicie bezpłatny. W ramach projektu zapewnione zostaną atrakcyjne materiały szkoleniowe, catering, nocleg, Spa i w razie potrzeby zwrot kosztów dojazdu. Wszystko za darmo!  Efektem szkolenia jest wypracowana POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA firmy oraz CERTYFIKAT OCHRONY DANYCH. Najbliższe szkolenia ruszają 26 kwietnia w Międzyzdrojach. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

czytaj więcej →

Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Tak Brzmi Nowe Warpno

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-04-21 22:22:06

Już po  raz kolejny Burmistrz Nowego Warpna Władysław Kiraga wraz ze Stowarzyszeniem Razem  Nowe Warpno i Dyrektorem artystycznym Iwoną Wiśniewską-Salomon   zapraszają na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny " Tak Brzmi Nowe Warpno". Koncerty odbędą się w dniach 5 maja godz. 16.00  Koncert   " Młodzi Wirtuozi", 11 maj godz. 16.00 Koncert " Co w górniczej piersi gra..", 19 maj godz. 16.00 Koncert  " Magnificat  anima mea Dominum ( Wielbi dusza moja Pana),  i 26 maj godz.16.00 Koncert " Muzyka płynąca nad wodami", w Kościele Parafialnym w Nowym Warpnie.

czytaj więcej →

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna