Nowe Warpno wśród najlepszych

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-10-24 13:31:35

W Warszawie w dniach 9-10 października  2013 roku odbyło się XI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które jest coroczną konferencją poświęconą finansom samorządów terytorialnych w Polsce. Jak co roku i tym razem w wydarzeniu uczestniczyli prezydentowie, burmistrzowie, wójtowie, miast i gmin, starostowie, skarbnicy, przedstawiciele rządu, instytucji finansowych oraz grono wybitnych  ekspertów. Wydarzenie honorowym patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, a wśród prelegentów zaproszony był Stanisław Gawłowski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa.

Na uroczystej Gali wręczono nagrody i dyplomy w rankingu Pisma  Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, podsumowującym  zaangażowanie w budowę  infrastruktury technicznej w latach 2010-2012 w kategorii  małe miasto, w której Nowe Warpno zajęło II miejsce. W poprzedniej edycji konkursu gmina zajęła I miejsce.

A tak oto prezentują się statuetki im. Kazimierza Wielkiego w gablocie Urzędu Gminy Nowe Warpno - prestiżowe nagrody plebiscytu.

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna