Grzegorz Krukowski nagrodzony wyróżnieniem "Pasjonat Sportowej Polski"

Magdalena Zagrodzka DODANO: 2013-11-18 15:34:44

Z przyjemnością informujemy że, nominowany przez Gminę Nowe Warpno Grzegorz Krukowski decyzją Zarządu Klubu Sportowa Polska został uhonorowany tytułem "Pasjonat Sportowej Polski". Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Ogólnopolskiego Programu "budujemy Sportową Polskę". Inicjatorem programu jest Klub Sportowa Polska. Celem przyznania tytułu jest propagowanie na forum ogólnopolskim osób, które budują sportowe oblicze gminy, promują sport i rekreację oraz zachęcają do uprawiania zdrowego stylu życia.  

Pana Grzegorza Krukowskiego można opisać jako człowieka w pełni zaangażowanego w propagowanie idei zdrowego i aktywnego trybu życia. Jest bardzo dobrze znany dzieciom i młodzieży uczęszczających na gminne treningi piłki nożnej, które odbywają się na boisku Orlik w Podgrodziu. Już od wielu lat, oprócz wsparcia pod względem czysto sportowym opiekuje się naszą młodzieżą również w aspekcie wychowawczym. Serdecznie gratulujemy!

Nagrodę wręczył burmistrz Władysław Kiraga podczas obrad XXXVI sesji Rady Gminy w Nowym Warpnie.

Jest to również pochwała dla naszego samorządu, który realizuje przedsięwzięcia wspierające sport i rekreację w naszej gminie, tym samym stwarzając przyjazne warunki działania dla pasjonatów sportu.

 

Tekst: Dawid Mikulski 
Foto: Magdalena Zagrodzka, Dawid Mikulski

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna