Kandydatka do korony Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego - Nikola Jaguszewska

Krystian Lamparski DODANO: 2018-05-21 10:22:14

Jedną z finalistek ubiegających się o tytuł najpiękniejszej dziewczyny w naszym województwie jest 19-letnia Nikola Jaguszewska z Warnołęki. Jako pierwsza w historii Gminy Nowe Warpno bierze udział w konkursie Miss Polski. Na co dzień uczęszcza do Zespołu Szkół nr 8 w Szczecinie na kierunku Technik Obsługi Turystycznej. W wolnym czasie lubi podróżować, zwiedzać ciekawe miejsca i poznawać interesujących ludzi.

 

Na castingu w salonie Toyota Kozłowski w Szczecinie dołączyła do grona finalistek Miss Województwa Zachodniopomorskiego. Obecnie jest na zgrupowaniu w luksusowym Hotelu Marena Spa w Międzywodziu przygotowując się z pozostałymi kandydatkami na Galę finałową w Hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Wygrana jest przepustką do kariery, ale jak mówi Nikola sam udział na szczeblu wojewódzkim jest już dla niej wyróżnieniem i spełnieniem dziecięcych marzeń.

Już 25 maja o godz.19.30 w hotelu Radisson Blu Resort w Świnoujściu odbędzie się Gala Finałowa Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego.

Trzymajmy mocno kciuki, aby finałowa prezentacja na gali wypadła Nikoli pomyślnie, gdyż oznaczać to będzie awans to ćwierćfinału w Łodzi (9 czerwca). Półfinał konkursu zaplanowano na koniec czerwca w Kozienicach, finał Miss Polski natomiast, w grudniu w Krynicy.

 Fot. Paweł Wojcieszczyk, Karolina Klink

 

Galeria zdjęć

e-Urząd

elektroniczny samorząd

Nagrody i wyróżnienia

Kalendarz imprez

Galerie fotografii

Schonisko dla Zwierząt w Dobrej

Nasz Kanał TV

Facebook


Ochotnicza Straż Pożarna

Ochotnicza Straż Pożarna